Skip to content

Ready to travel NOW? Check out our Travel Advisory Page for the latest updates.

Hostely pro Backpackery v Kambodži.

Backpackujete po Kambodži nebo jsi prostě hledáte skutečně skvělé místo k pobytu se spoustou mladých hostů se kterými chcete trávit čas?
Mad Monkey Hostely provozují dva největší hostely pro backpackery v Kambodži, Mad Monkey Hostel Phnom Penh a Mad Monkey Hostel Siem Reap, oba hostely nabízejí levné ubytování pro backpackery, budget cestovatele a pěší turisty, který hledají hostel s dobrou zábavou, kde mohou potkat jiné lidi a účastnit se party až do časných ranních hodin v barech hostelu.
Sociálně orientované cestovní
Mad Monkey hostely je společnost, která podniká ve sociální oblasti – to znamená, že velká část peněz, které utratíte na jídlo, pití, pokoj nebo na výlety zatímco jste ubytován v hostelu jde zpět do společenství, pomáhá podporovat charitativní organizace a zajišťuje, aby zaměstnanci dostali spravedlivé mzdy, vnikající pracovní podmínky, dovolenou a zdravotní péči.
Mad Monkey Hostely Cambodia je také jednou z mála společností, které mají pozitivní přístup k zaměstnávaní postiženích osob v Kambodži. Tohle je jen jeden z důvodů, proč Hostely v Phnom Penh a Siem Reap jsou voleni jako jedeni z nejlepších, nejlépe hodnocených zástavek backpackerů na cestách po Jihovýchodním Asijském okruhu a stali se “nezbytností” pro mnoho backpackerů, kteří vkročili do Kambodže na jejich putování po Jihovýchodním Asijském okruhu.
Cestování Mládežnickým Hostelem v Phnom Penh a Siem Reap
Oba Hostely nabízejí širokou paletu možností včetně prohlídek s průvodcem na chrámy Angkor Wat a v Phnom Penh, prohlídky s průvodcem notoricky známých vražedných polí a vězení S21. Ale existuje řada dalších možností prohlídek a věcí, které můžete dělat v obou městech, pro více informací pouze zkontrolujte Mad Monkey stránku na Facebooku.
Oba Hostely poskytují širokou škálu mezinárodních jídel, připravovaných podle mezinárodních norem hygieny a čistoty, přičemž jsme dražší než jídlo na ulici, které vám nemůže garantovat, že nedostanete nějakou nemoc a obě restaurace jsou vysoce uznávané a obsazené backpackery a emigranty – po celý rok.
Snadné spojení obou Vietnamů přímou linkou autobusu a leteckými službami z Ho Či Minové cesty ze Saigonu do obou měst Phnom Peanh a Siem Reap je jednoduché a levné, poskytujeme také služby do Bangkoku a Laosu s nízkonákladovými lety do Kambodže možných s obou měst v dostupném cenovém rozpětí pro většinu backpackerů.
Kde se ubytovat při backpackingu po Asii
Takže pokud uvažujete cestovat po Asii jako backpacker nebo jen jako cestovatel a chcete zůstat s nízkými náklady na ubytování, ve skvělé party atmosféře, se spoustou činností a za sociálním účelem kde jinde byste chtěli zůstat, jak ne v Mad Monkey! Je to skutečně volba číslo jedna pro jakékoli sociálně orientovaného backpackera!
Ceny pokojů jsou nízké začínají na $7, prosím všimněte si, že Mad Monkey není nejlevnější místo kde se můžete ubytovat, takže jestliže vaše priorita číslo jedna je nízká cena, tak potom to nemusí být pro vás.
Prosím uvědomte si, že oba hostely v obou Siem Reap a Phnom Penh mají aktivní bary takže pokud nejste společenská osoba a jednoduše hledáte klidné a tiché místo k pobytu, nemusí být pro vás taky.
Ale jestli hledáte zábavu, možnost věnovat se spoustu aktivitám, chcete podpořit skvělý business a potkat jiné lidi z celého světa pak ubytování se v Mad Monkey je skutečná možnost jestli pořád hledáte místo kde se ubytovat v Phnom Penh nebo Siem Reap. Online rezervace je naprostá nutnost, jelikož oba hostely jsou obsazené celoročně. Víza lze snadno získat při vstupu pro většinu národností vstupujících do Kambodže a oba hostely mají cestovní recepce, které pro vás můžou zařídit Vietnamské a Thajské vstupní víza a všechno pro další cestování.
To je všechno! Těšíme se na Vaši návštěvu v našich hostelech v Siem Reap nebo Phnom Penhp při vašem backpackingu v Kambodži! Rezervujte online pomocí tlačítka rezervace .

About the Author

Mad Monkey is Southeast Asia’s leading hostel operator — born in Cambodia with more properties in Thailand, Indonesia, Australia, Laos, and the Philippines. We pride ourselves in creating meaningful and sustainable travel experiences for our guests, whilst promoting socially responsible tourism.